КрНУ

Інформаційний портал – Коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського!

Гребці завоювали срібло у Токіо. Це наша перша медаль на Олімпіаді

Польські веслярі завоювали срібну медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Агнешка Кобус-Завойська, Марта Величко, Марія Сайдак та Катажина Зілман стояли на подіумі та виграли наш перший альбом. Їх виступ був неймовірно захоплюючим, а фінішем став чемпіонат світу!

Токіо 2020: Гребці з срібною медаллю

Ми маємо першу медаль на Олімпіаді в Токіо. Срібло у гарному для нас стилі виграли веслярі: Агнешка Кобус-Завойська, Марта Величко, Марія Сайдак та Катажина Зілманн. Це був дебют на Олімпіаді для Марти Величко та Катажини Зілманн. З іншого боку, Агнешка Кобус-Завойська та Марія Сайдак додали медаль до диска, привезеного з Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Золото здобули китайські жінки, які вже були лідерами після 500 метрів, і їх було важко наздогнати. Бронза дісталася австралійцям. Треба визнати, що гонка була дуже захоплюючою, і ситуація змінювалася з хвилини на хвилину.

Прямо за китайцями німці, а також голландці чудово справлялися. Після 1000 м другу позицію зайняли німці. До середини польські жінки плавали далі трьох.

Польські веслярі закінчили в красивому стилі

Забіг був захоплюючим з самого початку, і після 500 метрів лідерами стали китайці. Німецькі жінки були одразу позаду них, і третій результат за термінами зафіксували голландці. На четвертому місці залишилися поляки, які відстали від китаянок на 1,86 секунди. Приблизно за 150 метрів до фінішу польські жінки напали на Німеччину і обігнали її. Наші гребці завоювали срібло. “Ми вас любимо”, – кричав Даріуш Шпаковський, сповнений емоцій, коментуючи.

Я просто дивився, щоб не потрапити на буй. Я пам’ятаю лише чорну стіну та ейфорію після завоювання медалі, – розповіла Катажина Зілман.